Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.01.2020 23:30:21 

To‚ co tady uvádím‚ jsou mé poznatky.  Marta

Svatý Grál‚ zasvěcení

 

 

Svatý Grál


Energetický systém Svatého Grálu channelovala jako první Angela Grotsch v roce 2003 - prvních dvanáct symbolů, dalších pět symbolů channellovala Carola Hundt v roce 2005 a další čtyři symboly ještě téhož roku vychanneloval Nils Gratza. Celá linie má 21 symbolů.

Pro přímé použití však symboly nejsou potřeba, k aktivaci energie stačí mantra. Tyto energie pomáhají v transfomaci a uvědomění, rozvíjejí esoterické schopnosti a možnosti. Stejně jako jiné se i tyto energie mohou používat pro lečení.

 

Tajemný pojem Grálu, který inspiroval středověké autory legend, je předmětem zájmu současných ezoterních badatelů. Čas, který prožíváme, je stále více ve znamení duchovního probuzení souvisejícího s Grálem a je vnímán jako doba otevření tohoto jevu hledajícím lidem.

Přibývají katastrofy a náš život stále více ovlivňují rychlé změny a narůstající vibrace. Celý svět řeší pochybnosti a odklon od náboženství. Téměř každý den se mluví o zániku světa a o vzestupu. A právě v této době narůstající nejistoty zesilují  hledači pátrání po energiích Grálu. V dobách klidu se nikdo o Svatý Grál nezajímal, dnes se však vrací zpět do vědomí a do života lidí.

Určení Grálu pro vývoj evropského ducha má svůj skrytý výsledek v dějinách středověku a některých zemí, k nimž náležejí také Čechy. A právě zde probíhají pokusy o doteky s jeho prostorem v místech, která byla vždy pro naši historii zásadní. Tak se historie stává významnou pro naši budoucnost, která ukáže zda jsou úvahy o duchovním předurčení české kotliny na místě. A také zda jsme schopni přijmout Grál jako hlavní nástroj tohoto předurčení.

Grál je potenciálem - zdrojem síly a kalich jeho hmotným instrumentem - nádoba. Dojde-li k vyzáření síly z nádoby, jde o jev, kterému naši předkové dali označení Svatý Grál.

Po celá staletí existovali lidé, kteří střežili tajemství Svatého Grálu. Kde zůstali tito rytíři Grálu, strážci Svatého kalichu? Ve vybraných lidech dřímají tyto energie, které čekají na to, až budou probuzeny. Patříte také k těmto lidem? Zajímají vás energie Grálu? Cítíte zvláštní energie?

Linie Svatého Grálu má tři zasvěcení, z nichž každé zesiluje to předešlé.

1. zasvěcení: Probuzení Strážců Grálu
2. zasvěcení: Energie Svatého Grálu
3. zasvěcení: Předání zasvěcení Mistr/učitel

Termín a způsob zasvěcení domlouvám se zájemci individuálně.


Zájemce by měl mít praktické zkušenosti z jiných sytémů práce s energiemi.


Seminář pro první zasvěcení má cenu 1.500,- Kč. Za druhé zasvěcení je cena 1.200,- Kč.

Za zasvěcení Mistr / učitel je cena 1.700,- Kč.


Po domluvě je možno provést zasvěcení i na dálku.


Součástí zasvěcení jsou skripta.


 

TOPlist