Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.01.2020 23:30:21 

To‚ co tady uvádím‚ jsou mé poznatky.  Marta

Dračí Reiki‚ zasvěcení

image

EXISTUJÍ DRACI?

Stejně se můžeme zeptat : Existují andělé?

Většina lidí v západních kulturách věří že andělé existují, ale draci jsou odstrčeni do říše mýtů a bájí.

V Číně je to přesně naopak, tam by nedostal jediný anděl nohu na mráček, protože jsou již obsazené draky.

Proč teda věřit na jedno, a na druhé ne?

O dracích se toho povídá spousta. Jsou prý silní a krutí, nebo stateční, nápomocní, inteligentní, moudří, jsou spojeni s magií a stráží tajemství.

Draci jsou nejmocnější síly v éterické říši, patří elementu ohně ale projevují se také v elementech vody, vzduchu a země. Tak existují draci ohniví, ale také zemští, draci vzduchu a vodní draci.

Draci jsou strážci domů a sídel, stráží vzácné poklady, střeží přechody z ohně do světla, z vědomí do moudrosti. To se traduje převážně v západních kulturách. A samozřejmě se to projevuje i v kulturách východních, kde jsou draci často nebeskými posly, kteří střeží obydlí a poklady božstev a vládnou nad veškerými ostatními silami.

Draci a jejich symbolika tvoří živelnou sílu, nezkrotitelnou energii, znamenají moc a ochranu, způsobují neštěstí a zároveň léčí. Dokud se budou rodit draci, tak se bude obnovovat plná životní energie. Draci nastupují vždy v okamžiku, když je na čase zapojit všechny možné síly, aby se dal překročit určitý práh nebo překážka. Silová linie země, Leylines (Lejlajns), je také nazývaná dračí stopa. Také energetické body těla, akupunkturové body, jsou nazývané dračí body. Přibývající a ubývající bod měsíce v horoskopu je dračí síla, ukazuje odkud člověk vychází, jakou mocí je vybaven a kam směřuje.

Draci užívají mocné síly, které dřímají také v nás. Čím častěji je budeme následovat, tím víc se v nás probudí vnitřní síla, naše osobní moc. Moc je ve své podstatě neutrální energie. Rozhodující je jak ji člověk použije, jestli jí ovládá on, nebo jestli ona ovládá jeho. Člověk, který neovládá vlastní sílu a moc, ji pozná z vnějšího světa.

V dračím Reiki se snažíme s touto silou znovu spojit. Velká spousta se jí přechodem člověka do technologického věku ztratila a spousta lidí se cítí být bez kořenů. Toužíme po tom vrátit se zpátky k naší duchovnosti, vnímat věci které se skrývají za clonou, věci které zatím nevnímáme. Dračí reiki je jedna z cest, kterou v tomto procesu můžeme jít, abychom dosáhli tohoto cíle.

Fiktivní dokument o hledání historie draků : https://youtu.be/O7c0nt10b1Y

image

Zasvěcení je vhodné pro toho, kdo má zkušenosti s meditací a pracuje s energiemi.

Pokud máte zájem o toto zasvěcení, je možné domluvit individuální termín.

Zasvěcení 1. stupně  =  2500,- Kč                           Zasvěcení 2. supně  =  3500,- Kč

 

 

TOPlist