Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.01.2020 23:30:21 

To‚ co tady uvádím‚ jsou mé poznatky.  Marta

Léčebné techniky s kyvadlem

 

image
 

Léčebné techniky s kyvadlem

Jde o metodu spirituálního léčení prostřednictvím Vyššího Já, ducha, s duchovními průvodci a bytostmi světla, lásky a soucitění, se kterými komunikujeme za pomoci kyvadla a tabulek.

Léčení skrze Vyšší umožňuje hledání a diagnostiku problémů a nemocí, různých bolestí a blokád, používá se k čištění energetických těl – krátce je to celková diagnostika, případně harmonizace energetického systému, která vede ke změně myšlení a tím předchází návratu potíží. Terapie probíhá za plného vědomí klienta, kdy terapeut s pomocí kyvadla vyhledá v tabulkách problémy a potíže klienta. Po vyhledání těchto problémů a energií dochází k jejich vyčištění, regeneraci či nalezení způsobu léčby. Tato technika vznikla, protože nastalo celkové zrychlení vývoje a z toho plyne potřeba urychleně se zbavit všeho co nás brzdí nebo zraňuje.

Tato metoda staví na principech poznání vztahů mezi lidmi v jejich duchovní podstatě. K nalezení příčiny problému a jeho řešení slouží kyvadlo. Podobně pracují techniky magického kvadla Richarda Webstera, nebo SRT Roberta E. Detzlera. Základem této techniky je plné a čisté napojení na své vlastní Vyšší Já a následně na Vyšší Já klienta. Postupy této metody se neustále vyvíjí tak jak se mění život kolem nás. Stále se setkávame s problémy, které potřebujeme řešit a na které zatím není odpověď. Proto se metoda stále vyvíjí a zdokonaluje podle terapeutické praxe a nových poznatků.

Léčebné techniky s kyvadlem jsou vhodné nejen pro terapeuty různých směrů, kteří pracují s klienty - pro urychlení a zjednodušení jejich práce - ale také pro laiky, kteří tuto metodu léčení chtějí používat na sobě a na svých blízkých. Pracuje nejen s osobními energiemi, ale dá se použít i na úpravu a čištění energií prostorů v nichž se zdržujeme a které na nás působí. Technika práce s kyvadlem a tabulkami je jednoduchá a může se ji naučit každý.

Základy práce s Vyšším Já se může naučit každý i bez znalosti jiných technik. Jediným předpokladem je otevřená mysl a ochota nechat se vést intuicí.

Cena základního kurzu je 1000,- Kč. Termín domluvíme individuálně.
 

TOPlist